Personalny Blog | Polina Rytova

Jakie zdjęcia na Tindera, Facebooka, Instagrama?

O tym musisz pamiętać!

Ile kosztuje fotograf na wesele?

Za co mu płacimy?

Fotografia analogowa

Czyli jak wyczarować magiczne zdjęcia ślubne?

Miłość wisi w powietrzu

Czyli sesja narzeczeńska i nie tylko

Ślub w Bazylice św. Franciszka w Krakowie

Historia Jednego Dnia

Sesja wizerunkowa w Krakówie

Sesja wizerunkowa stanowi istotny element budowania własnej marki osobistej. Tworzy ona Twój wizerunek w oczach pracodawców, potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych. To jedna z rzeczy, w którą warto zainwestować

Cennik sesji biznesowej w Krakowie

Cena sesji biznesowej w Krakowie jest uzależniona od wielu czynników, ale najważniejszym z nich jest wartość, jaką ta inwestycja wnosi do Twojej działalności. Profesjonalna sesja biznesowa to nie tylko zdjęcia; to narzędzie do budowania silnej marki i wyróżnienia się na tle konkurencji. W Krakowie, mieście o wyjątkowym charakterze, masz możliwość stworzenia sesji, która nie tylko podkreśli Twoją profesjonalność, ale także pokaże unikalność Twojej marki.

Czym jest fotografia ślubna dokumentalna?

Ślub to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka, dlatego tak istotne jest, by zdjęcia oddały prawdziwą atmosferę, jaka panowała tego dnia. Jeśli marzysz o wyjątkowej pamiątce, fotoreportaż ślubny jest znakomitym rozwiązaniem!

5 powodów, dlaczego każda firma potrzebuje profesjonalnych zdjęć

Dlaczego profesjonalna sesja zdjęciowa firmy to usługa, na którą warto się zdecydować? Bo zyskasz w ten sposób nie tylko efektowne fotografie, ale także potężne, wielofunkcyjne narzędzie, dzięki któremu wykreujesz swoją markę i zyskasz nowych klientów.

Znaczenie jakości zdjęć w marketingu cyfrowym Twojej firmy

Cyfrowy marketing bazuje przede wszystkim na obrazach. Jeśli chcesz, by Twoja firma była nie tylko widoczna w internecie, ale cieszyła się także zainteresowaniem i zaufaniem klientów, profesjonalna fotografia biznesowa i produktowa to must have!

Sekrety doskonałych ślubnych zdjęć grupowych

Zdjęcia grupowe to ważny element każdego reportażu ślubnego. Jeśli zależy Ci na tym, by fotografie były naprawdę ciekawe i doskonale odzwierciedlały charakter Twoich gości, znajdź profesjonalnego fotografa ślubnego, który będzie wiedział, jak zrobić takie zdjęcia.

Jak natychmiastowy druk zdjęć może ulepszyć twoje wesele w Krakowie?

Szybko czy dobrze? Teraz nie musisz wybierać. Natychmiastowy wydruk zdjęć na ślubie to usługa, która oferuje fotografie od razu i to w o wiele lepszej jakości niż fotobudki czy aparaty typu Insta. Jeśli planujesz wesele, to może być strzał w dziesiątkę!