Profesjonalna i kreatywna sesja wizerunkowa w Krakowie

Idealne miejsce na sesję wizerunkową w Krakowie?

Wybór miejsca na sesję wizerunkową może być tak samo ważny jak wybór odpowiedniego fotografa. W Krakowie mamy szczęście, że możemy korzystać zarówno z profesjonalnych studiów fotograficznych, jak i z pięknych plenerów dostępnych od ręki. Co więc wybrać?

W studio: niezależność od pogody i pory dnia

Studio fotograficzne oferuje kontrolowane warunki, takie jak oświetlenie i tło, które są kluczowe dla stworzenia idealnych zdjęć. Profesjonalne studio zapewnia nie tylko bogactwo sprzętu, ale także możliwość dostosowania przestrzeni do indywidualnych potrzeb i wizji sesji. Jeśli zależy Ci na tym, aby wszystko poszło zgodnie z planem, niezależnie od pogody, wybór studia jest doskonały.

Poza studiem: Kraków pełen inspiracji

Kraków, jako miasto o bogatej historii i różnorodności kulturowej, oferuje mnóstwo malowniczych miejsc idealnych na plenerową sesję wizerunkową. Jeśli cenisz historię lub chcesz podkreślić swoją przynależność do Krakowa, Stare Miasto lub Kazimierz to cudowny wybór. Jeśli jednak marzysz o nowoczesnych i wielkomiejskich zdjęciach, udamy się w miejsca, gdzie panuje piękne światło, a atmosfera przywodzi na myśl wielką metropolię.

Portfolio sesja biznesowa

 • Portfolio sesja biznesowa 0
 • Portfolio sesja biznesowa 1
 • Portfolio sesja biznesowa 2
 • Portfolio sesja biznesowa 3
 • Portfolio sesja biznesowa 4
 • Portfolio sesja biznesowa 5

Sesja wizerunkowa – jak się przygotować?

Przygotowanie do sesji wizerunkowej jest kluczowe, żeby zyskać jak najlepsze rezultaty. Mam kilka wskazówek, co zrobić, by taka sesja stała się cudowną przygodą zwieńczoną pięknymi zdjęciami!
 1. Wybierz styl odpowiedni dla siebie: zastanów się, jaki wizerunek chcesz przedstawić. Czy to ma być profesjonalny look biznesowy, swobodny styl casualowy czy może artystyczna ekspresja? Strój powinien odzwierciedlać Twoją osobowość i cel sesji.
 2. Zaplanuj strój i akcesoria: upewnij się, że masz odpowiedni strój i dodatki. Przymierz ubrania wcześniej, aby sprawdzić, czy są wygodne i dobrze na Tobie leżą. Pamiętaj o dopasowaniu kolorów i wzorów.
 3. Współpraca ze stylistą: jeśli nie masz pewności co do stylizacji, rozważ współpracę z profesjonalnym stylistą. Stylista może pomóc Ci w wyborze ubrań, które najlepiej podkreślą Twoje atuty i będą pasować do koncepcji sesji. Z przyjemnością polecę Ci sprawdzone stylistki, z którymi już współpracowałam.
 4. Makijaż i fryzura: profesjonalny makijaż i fryzura mogą znacznie podnieść jakość zdjęć i poprawić Twoją pewność siebie. Jeśli planujesz skorzystać z usług wizażysty lub fryzjera, zarezerwuj termin z wyprzedzeniem.
 5. Relaks i odpoczynek przed sesją: zadbaj o dobry nastrój i odpoczynek przed sesją. Zrelaksowany i wypoczęty model to gwarancja naturalnych i atrakcyjnych zdjęć.

Najczęściej zadawane pytanie

Cena często zależy od czasu trwania sesji. Dłuższe sesje zwykle kosztują więcej, ponieważ do ceny usług fotografa należy doliczyć jeszcze koszt wynajmu studia.

Cena może być oparta na ilości zdjęć dostarczanych klientowi po sesji, ale nie ma ograniczeń, zawsze można dokupić dodatkowe zdjęcia poza pakietem.

Współpracuję z wieloma studiami zlokalizowanymi w bliskiej odległości od centrum. Jednak dostępność terminów jest kwestią, którą omawiamy indywidualnie z klientem.

To są usługi, takie jak makijaż, stylizacja czy wsparcie asystenta, które mogą również wpłynąć na końcowy koszt sesji. Współpracuję z doświadczonymi specjalistami i mogę doradzić w ich wyborze.

Ile kosztuje sesja biznesowa?

Jako przedsiębiorca doceniam zarówno Twój, jak i mój czas, dlatego podaję wszystkie ceny na stronie bez ukrytych kosztów a także wystawiam fakturę za świadczone usługi. Co jeszcze powstrzymuje Cię przed wypełnieniem formularza kontaktowego w celu ulepszenia swojego wizerunku biznesowego?

Zdjęcia do CV

 • 30 minut sesji plenerowej
 • 1 wybrane zdjęcie poddane delikatnemu retuszowi – dostępne w dużej rozdzielczości i do publikacji w Internecie
 • 1 stylizacja
200 zł
Zapytaj o termin

Basic

 • 1 godzina zdjęć w studio fotograficznym (koszt wynajmu studio wliczony w cenę)
 • 3 wybrane zdjęcia poddane delikatnemu retuszowi – dostępne w dużej rozdzielczości i do publikacji w Internecie, a także w wariancie kolorowym i biało-czarnym;
 • 1-2 stylizacje
550 zł
Zapytaj o termin

Standard

 • 2 godziny zdjęć w studio fotograficznym (koszt wynajmu studio wliczony w cenę)
 • 5 wybranych zdjęć poddanych delikatnemu retuszowi – dostępnych w dużej rozdzielczości i do publikacji w Internecie, a także w wariancie kolorowym i biało-czarnym;
 • 3-4 stylizacje
900 zł
Zapytaj o termin