Ślub w Bazylice św. Franciszka w Krakowie

Foto historia jednego dnia ślubu. Maciej i Maria

 Dla wielu par młodych dzień ślubu jest jednym z najważniejszych momentów w ich życiu. To właśnie wtedy obiecują sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską aż do końca życia. Opowiem Wam historię jednego takiego dnia ślubu, który pozostanie w pamięci wszystkich gości na zawsze. 

Spotykamy się dzisiaj z Maciejem i Marią, dwójką zakochanych. Ich historia rozpoczęła się w Krakowie, pięknym mieście o niezwykle bogatej historii. 
Panna młoda rozpoczęła ten wyjątkowy dzień z kielichem prosecco od przygotowań w pięknej, pełną historii kamienicy niedaleko centrum miasta. Jej rodzina, świadkowa i koty otoczyły ją wsparciem i miłością, pomagając w przygotowaniach. Maria była przepiękna w swojej sukni ślubnej, która podkreślała jej naturalną urodę i elegancję. 
Nadchodził czas, aby udać się do Bazyliki św. Franciszka w Krakowie, gdzie miała odbyć się ceremonia ślubna. Ale to nie byle jakie auto przewiozło naszą piękną panną młodą na ceremonię - to był Rolls-Royce, symbol luksusu i klasy. Maciej i Maria czuli się jak prawdziwe gwiazdy, kiedy wsiadali do tego pięknego samochodu. 
Na miejscu w kościele pannę młodą prowadził do ołtarza jej brat, co było wzruszającym momentem, podczas którego rodzina i przyjaciele patrzyli z łzami w oczach. 
Po ceremonii ślubnej wszyscy udali się na wesele, które odbyło się w Kompleksie Paczółtowice, oddalonym o 30 km od Krakowa. To miejsce zapewniło odpowiednią atmosferę i przestrzeń dla wszystkich gości. Wszyscy bawili się wyśmienicie, tańcząc do białego rana, świętując miłość Macieja i Marii. 
 
Po pierwszym tańcu i grupowych zdjęciach z gośćmi przyszedł czas na mini sesję ślubną na malowniczym polu golfowym. Zdjęcia były pełne miłości, a para młoda błyszczała na tle zielonej trawy i pięknych krajobrazów. 
 
To był naprawdę magiczny dzień ślubu, pełen emocji, miłości i uśmiechów. Maciej i Maria stworzyli wspomnienie, które pozostanie z nimi na zawsze i które będą mogli opowiadać swoim dzieciom i wnukom. Historia jednego dnia ślubu, która pokazuje, że miłość jest najpiękniejszym uczuciem na świecie i że warto ją świętować w sposób wyjątkowy. Dla Macieja i Marii ten dzień był prawdziwym spełnieniem marzeń, a dla nas wszystkich inspiracją do celebracji miłości każdego dnia. 
 
Tort: Ania Wróbel 
Kwiaty i dekoracje: Zielono Mi 
Make Up: Olivia Nowicka 
Fryzura: Vaganza Hair Art 
Samochód: MitoGarage 
Dj: Panowie od muzyki 
Sala weselna: Kompleksie Paczółtowice